Hakkımızda

Aynidegil.com Hakkında

Alışveriş Tutkunlarının İlacı aynidegil.com, aradığınız tüm ürünlerin bulunduğu online alışveriş sitesidir.
2004 Yılında kıbrısta kurulmuş olan Altf4 Yazılıma’e ait olan aynidegil, alışveriş tutkunu ve teknolojiyi  yakından takip eden kitleye yönelik en iyi hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. 
Benzersiz ürün filtreleme sistemi, gelişmiş ürün karşılaştırma özellikleri ile rakiplerinden ayrılmaktadır. İhtiyaç duyulan özellikler doğrultusunda ürün arama işlemini son derece kolaylaştıran filtre sistemi ve sınırsız ürün karşılaştırma özelliği ile benzersiz bir satış deneyimi sunmaktadır.
Günümüzde online alışveriş sitelerinde en çok şikayet edilen arızalı ürün takibi işlemi Altf4 Yazılım’ın deneyimli teknik kadrosu sayesinde çok hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır. Online destek taleplerine gelişmiş müşteri hizmetleri bölümü aracılığıyla en hızlı şekilde cevap verilmektedir. 
Facebook ,İnstagram ve Twitter gibi yeni nesil iletişim kanallarını amacına uygun şekilde kullanan Aynidegil, sizlerin güncel ürünlerden ve fırsatlardan en hızlı şekilde haberdar olmanızı sağlamaktadır. 
Yeni Teknoloji alışverişinde arayıp da bulamadığınız benzersiz deneyim için doğru adrestesiniz.

Altf4 Yazılım Hakkında

Altf4 Yazılım, bilgisayar sektörünün yıllardır eksikliğini duyduğu yüksek kaliteli performans ve aksesuar ürünleri alanında Türkiye'yi yepyeni ve farklı ürünlerle tanıştırmayı ve yurtdışındaki teknolojik gelişmeleri en kısa sürede son kullanıcılara sunmayı amaçlayan Türkiye'nin katma değerli dağıtıcısıdır. 
2004 Yılından bu zamana kadar Kıbrısta başlayıp yurt dışında gerçekleştirdikleri ARGE çalışmaları ve mobil uygulamalar, ERP Sistemleri ve gelişmiş sistem entegrasyon çalışmaları ile bir çok alanda hizmet vermiş bir firmadır.
Altf4 Yazılım ekibi yurt dışından temin edip kendi yazılım sistemlerinde kullandıkları donanımları  ülkemizde bulunmayan bu ürünleri “AYNI DEĞİLİZ ” mantığıyla alışveriş sitesi yapımı çalışmalarına başlayan Altf4 Yazılım, 2016 Aralık ayı tarihi itibariyle www.aynidegil.com‘u  “Ben farklıyım, ”AYNI DEĞİLİM” diyen alışveriş tutkunlarının hizmetine sunmuştur.